Team

Ons team bestaat uit een locatiedirecteur, intern begeleider, leerkrachten, leesspecialisten, rekenspecialisten, gedragsspecialisten, een ICT-coördinator, onderwijsassistenten en een administratief medewerker.

Ingeborg Harleman
directeur
i.harleman@veluwseonderwijsgroep.nl
Sven van der Worp
intern begeleider
ib@gmajella.nl
leerkracht groep 7/8
s.vanderworp@veluwseonderwijsgroep.nl
Lian van Bussel
leerkracht groep 6 en 7/8
gedragsspecialist en BHV’er
l.vanbussel@veluwseonderwijsgroep.nl
Rianne Nieuwenhuis
leerkracht groep 3
meerbegaafdheidspecialist en BHV’er
r.nieuwenhuis@veluwseonderwijsgroep.nl
Marian Jansen op de Haar-Oudshoorn
leerkracht groep 6
gedragsspecialist en BHV’er
m.jansenopdehaar@veluwseonderwijsgroep.nl
Marit Koning
leerkracht groep 1/2a
m.koning@veluwseonderwijsgroep.nl
Jet Hanekamp
leerkracht groep 5
j.hanekamp@veluwseonderwijsgroep.nl
Anneloes Rensen
leerkracht groep 4
taalspecialist en BHV’er
a.rensen@veluwseonderwijsgroep.nl
Madelon Dijkman
leerkracht groep 4
taalspecialist
m.dijkman1@veluwseonderwijsgroep.nl
Kim Glass
leerkracht groep 1/2b en 3k.glass@veluwseonderwijsgroep.nl
Trudy van Spanje
leerkracht groep 1/2b
t.vanspanje@veluwseonderwijsgroep.nl
Ilse Lazones
onderwijsassistent groep 5
i.lazones@veluwseonderwijsgroep.nl

Anneke Molenkamp

ondersteuning groep 3 en 4
a.molenkamp@veluwseonderwijsgroep.nl

Sanne Veldhuis
Onderwijsassistent i/o groep 3
s.veldhuis@veluwseonderwijsgroep.nl
Esther Robbertsen
administratief medewerker
administratie@gmajella.nl

Noah van den Dool

onderwijsassistent groep 7/8 n.vandendool@veluwseonderwijsgroep.nl

 

 

Boxhofstede 17
8171 KC Vaassen

telefoon:
(0578) 57 17 86

e-mail:
info@gmajella.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep