Team

Ons team bestaat uit een locatiedirecteur, intern begeleider, leerkrachten, leesspecialisten, rekenspecialisten, gedragsspecialisten, een ICT-coördinator, onderwijsassistenten en een administratief medewerker.

  Ingeborg Harleman
locatiedirecteur
i.harleman@veluwseonderwijsgroep.nl
 Sven van der Worp Sven van der Worp
intern begeleider
ib@gmajella.nl
leerkracht groep 8
s.vanderworp@veluwseonderwijsgroep.nl
 Lian van Bussel Lian van Bussel
leerkracht groep 6/7
gedragsspecialist
l.vanbussel@veluwseonderwijsgroep.nl
 Rianne Nieuwenhuis Rianne Nieuwenhuis
leerkracht groep 1/2b
meerbegaafdheidspecialist
r.nieuwenhuis@veluwseonderwijsgroep.nl
Marian Jansen op de Haar-Oudshoorn
leerkracht groep 6/7
m.jansenopdehaar@veluwseonderwijsgroep.nl
Marit Koning
leerkracht groep 1/2a
m.koning@veluwseonderwijsgroep.nl
Jet Hanekamp
leerkracht groep 4/5
j.hanekamp@veluwseonderwijsgroep.nl
  Anneloes Rensen
leerkracht groep 1/2b, groep 4/5
a.rensen@veluwseonderwijsgroep.nl
Madelon Dijkman
leerkracht groep 1/2a
jonge kind specialist
m.dijkman1@veluwseonderwijsgroep.nl
Hanny Steneker
leerkracht groep 3
rekenspecialist
h.steneker@veluwseonderwijsgroep.nl
Trudy van Spanje
leerkracht groep 1/2a
t.vanspanje@veluwseonderwijsgroep.nl
Ilse Lazones
onderwijsassistent
i.lazones@veluwseonderwijsgroep.nl
Esther Robbertsen
administratief medewerker
administratie@gmajella.nl
Fia van den Pol
Schoolmaatschappelijkwerk
fiavandenpol@verian.nl

 

 

Boxhofstede 17
8171 KC Vaassen

telefoon:
(0578) 57 17 86

e-mail:
info@gmajella.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep