Team

Ons team bestaat uit een locatiedirecteur, leerkrachten, een intern begeleider, leesspecialisten, rekenspecialisten, gedragsspecialisten, een ICT-coördinator en een administratief medewerker.

  Ingeborg Harleman
locatiedirecteur
i.harleman@veluwseonderwijsgroep.nl
  Carin Bijloo
intern begeleider
gmib@veluwseonderwijsgroep.nl
 Lian van Bussel  Lian van Bussel
leerkracht groep 6/7
gedragsspecialist
l.vanbussel@veluwseonderwijsgroep.nl
 Rianne Nieuwenhuis  Rianne Nieuwenhuis
leerkracht groep 1/2b
meerbegaafdheidspecialist
r.nieuwenhuis@veluwseonderwijsgroep.nl
 Sven van der Worp Sven van de Worp
leerkracht groep 7/8
s.vanderworp@veluwseonderwijsgroep.nl
Channa Scholtens
leerkracht groep 7/8 en groepsondersteuning
c.scholtens@veluwseonderwijsgroep.nl
Marieke van Bethraij
leerkracht groep 6/7
m.vanbethraij@veluwseonderwijsgroep.nl
Jet Hanekamp
leerkracht groep 4/5
j.hanekamp@veluwseonderwijsgroep.nl
  Anneloes Rensen
leerkracht groep 1/2b, groep 4/5
a.rensen@veluwseonderwijsgroep.nl
Madelon Dijkman
leerkracht groep 1/2a
jonge kind specialist
mwe.dijkman@veluwseonderwijsgroep.nl
Hanny Steneker
leerkracht groep 3
rekenspecialist
h.steneker@veluwseonderwijsgroep.nl
Trudy van Spanje
leerkracht groep 1/2a
t.vanspanje@veluwseonderwijsgroep.nl
Esther Robbertsen
administratief medewerker
gmadmin@veluwseonderwijsgroep.nl

 

 

Boxhofstede 17
8171 KC Vaassen

telefoon:
(0578) 57 17 86

e-mail:
info@gmajella.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep